Školenia a poradenstvo pre Vašu kaviareň

Máme bohaté skúsenosti s dodávaním kávovarov a kávy do kaviarní, preto sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť. Spoluprácou s nami nezískate len potrebné vybavenie do Vašej kaviarne, ale hlavne celé naše kávové know-how. Odovzdáme Vám všetky naše poznatky o káve, o príprave dokonalého espressa a naučíme Vás aj Váš personál ako ohúriť zákazníkov skvele pripravenou kávou.


Naučíme Vás ako pripraviť dokonalé espresso, klasické cappuccino, aj cappuccino technikou latte art

 

 

 

 

 

Ako pracujeme?

Srdcom Vašej kaviarne je kávovar a krvou, ktorá zásobuje celý organizmus živinami (kávou) sú Vaši čašníci. Človek trpiaci chudokrvnosťou je malátny a nefunguje na 100%, tak ako ani Vaša kaviareň, keď pre ňu pracuje neodborný personál. Preto naučíme Vašich ľudí ako pripraviť a servírovať dokonalé espresso, cappuccino, latte macchiato a ostatné druhy káv. Naučíme ich techniku latte art (kreslenie do kávy mliekom) aby podávané nápoje boli potešením pre všetky zmysly Vašich zákazníkov.

Naučíme, ako sa starať o kávovar a mlynček, kedy a ako ich čistiť, udržiavať a nastaviť tak, aby robili dokonalú kávu bez ohľadu na to, či je ráno alebo večer.

Pri zostavovaní nápojového lístka Vám poradíme na čo určite nezabudnúť a radi pomôžeme i s marketingovou podporov Vašej kaviarne cez sociálne siete a rôzne akcie (degustácia odrodových káv a pod.).

V rámci nášho poradenstva Vám prezradíme celé naše kávové know-how. Sme pripravení odovzdať Vám všetky naše poznatky o káve i o biznise a naučiť Vás aj Váš personál ako ohúriť zákazníkov skvele pripravenou kávou.

Skutočná spolupráca

Ak odoberáte našu čerstvo praženú kávu, tak poradenstvo máte bezplatné. Chceme, aby sa naša káva podávala v každej kaviarni na vysokej úrovni, preto venujeme mnoho času zaškoleniu personálu a s kaviarňami úzko spolupracujeme aj po otvorení.

Máte záujem o spoluprácu?

Pre bližšie detaily, nás neváhajte kontaktovať. Každá kaviareň je iná a vyžaduje si osobitý prístup, preto si záväzné podmienky vždy dohodneme individuálne pri osobnom stretnutí, podľa konkrétnej situácie. Stačí vyplniť nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo priamo zavolať na moje telefónne číslo 0907 444 971. Peter Szabó

Máte záujem, alebo ďalšie otázky?

Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle 0907 444 971, email adrese info@coffeein.sk, alebo prostredníctvom nasledovného kontaktného formulára: