Naša káva pre kaviarne

Cesta kávy z plantáže do šálky Vášho zákazníka je dlhá a stojí za ňou veľa úsilia stoviek ľudí. Pri našej káve dohliadame na každý krok v tomto reťazci a preto vieme zaručiť, že Vašim zákazníkom dodáte prvotriednu výberovú kávu. Pri našej káve vieme zaručiť, že:

  • každá dodávka je vždy čerstvá a so 100%-nou chuťou. Kávu pražíme vždy tesne pred dodaním,
  • obdržite len gurmánsku odrodovú kávu z tých najlepších kávových plantáží,
  • vaši zákazníci dostanú vždy to najlepšie. Špeciálne pre kaviarne sme navrhli espresso zmes Coffeein Elite.
  • kávu obdržite v špičkovej kvalite. Kávu sami balíme poctivo a dôkladne a v balíčku tak nenájdete rozlámané, ani zle upražené zrnká a už vôbec nie niečo iné ako kávu samotnú.
  • dostanete špičkovú kávu za prijateľnú cenu. Nenútime vás platiť za obal, či meno, tak ako to robí naša konkurencia.

Coffeein Elite - espresso zmes pre kaviarne

Na Slovenskom trhu sa dá nájsť veľa espresso zmesí rôznych veľkých a malých kávových firiem. V komerčnom jazyku znamená espresso zmes zmes lacných a druhotriednych káv, ktoré sa dajú vypiť len s cukrom a mliekom. My sme ale predefinovali tento pojem a vytvorili výnimočný produkt. Čo je to vlastne Coffeein Elite?

Coffeein Elite je naša vlastná espresso zmes, ktorej recept sme zakúpili od talianskeho pražiara s dlhoročnými skúsenosťami. Už jeho otec pražil kávu, ktorá bola namiešaná na základe tohoto receptu. Táto zmes nepochádza od žiadnej komerčnej Talianskej značky. Je to zmes vytvorená malým „domácim" pražiarom s veľkými skúsenosťami a milovaná celou dedinou, kde túto zmes predávali a pripravovali v ich kaviarni. Recept sme zakúpili s prísľubom pražiara, že ho neposkytne nikomu inému na Slovensku. Preto je Elite jedinečná a na Slovensku ju nájdete len u nás a v našich partnerských kaviarňach.

Coffeein Elite je káva v pomere 80/20 v prospech arabicy.

Arabicu v tejto zmesi zastupujú starostlivo vyberané kávové zrná z Brazílsie a Costa Ricy. 20% zmesi tvorí Indická robusta Cherry, ktorá vytvára nádhernú cremu a pridáva do chuti kávy zemitosť a telo. Vyvážená a harmonická chuť Coffeein Elite je dôsledkom zmiešania kávových zŕn už pred upražením. Všetky zrná sú pražené spolu a naraz.

Tajomstvo chuti ale netkvie v zložení a v pomere káv, ale v procese praženia a chladenia kávy. Elite pražíme každý týždeň v malom množstve čím sa zaručí extra čerstvosť a intenzívna aróma a chuť.

 

Cena našich káv?

Naše kávy sú čerstvejšie a zároveň lacnejšie, než kávy od veľkých a známych spoločností, kde platíte hlavne za značku a obal. Základný sortiment našich odrodových káv z Južnej Ameriky, Afriky a z časti Ázie nájdete v našom eshope. Pri spolupráci s kaviarňami ponúkame na základe dohody rôzne veľké zľavy z maloobchodných cien (až do výšky 35%).

 

Máte záujem, alebo ďalšie otázky?

Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle 0907 444 971, email adrese info@coffeein.sk, alebo prostredníctvom nasledovného kontaktného formulára: